Sık Sorulan Sorular

Salon Takip Nedir ?

Salon-Takip, Kısaca İnternet Tabanlı (Online) Hızlı, Kolay, Düğün Salonları,Kına Salonları, Organizasyon Firmaları için Geliştirilmiş Online Düğün Salonu Rezervasyon ve Özel Etkinlik Takip Sistemidir.


Salon-Takip Ne İşe Yarar ?

Salon-Takip Sistemi İle; Düğün Salonunuzun,Kına Salonunuzun Yada Organizasyon Firmanızın Bütün Yıl Boyunca Rezervasyonların Takibini Yapabilirsiniz.

Detaylı Rezervasyon Kaydı Alabilir, Salon Kiralama Sözleşmesi Oluşturabilir, Kaparo ve Kalan Alacak Dekontu Oluşturabilirsiniz.


Nasıl Kullanırım ?

Salon-Takip Abonelik Yöntemiyle Hizmet Vermektedir. Yıllık Ödeme Yöntemiyle Fatura Öder Gibi Sabit ve Ekonomik Bir Fiyatla Herşey Dahil Kullanım Sağlayabilirsiniz.

Ana Sayfada Bulunan Üye Ol Butonuna Tılayarak 30 Saniye İçinde Formu Doldurup 15 gün Ücretsiz Bir Şekilde Tam Sürüm Kullanabilirsiniz


Sistem Kullanımı Kolaymı ?

Salon Takip Sistemi Basit Arayüze Sahiptir Sistemi Tasarlarken İşletmenizin Tüm Yönetimsel İhtiyaçlarınızı En Kolay Şekilde Karşılamanızı Hedefledik.

Yaklaşık 30 Dakikanızı Sisteme Ayırarak Tam Olarak Kullanmaya Başlayabilirsiniz.


Sistemi Satın Aldım 1 Yıl Geçti Tekrar Lisansımı Yenilemezsem Mevcut Verilerime Ne Olur ?

Öncelikle Sisteme Girişiniz Kısıtlanır Verileriniz 6 Ay Veritabanımızda Saklanır ve Eğer 6 Ay İçinde Lisans Yenileme Olmazsa Verileriniz Güvenlik Nedeniyle Sistemden Kalıcı Olarak Silinir. Bu Sebepten Doğabilecek Sıkıntıları www.salon-takip.com Kabul Etmemektedir.

Bu Tamamen Kullanıcının Kendi Riskidir.


Sözleşme Çıktısı Alabilirmiyim ?

Tabikide Alabilirsiniz ! Yapmanız Gereken Rezervasyon Kaydınızı Yaptıktan Hemen Sonra Üst Kısımda Bulunan Senetli yada Senetsiz Butonuna Tıklayarak Çıktınızı Alabilirsiniz. İstersenizde, Müşterinize Sözleşme Linkini Sms Olarak İletebilirsiniz.


Sözleşme Maddelerini Biz Girebilirmiyiz ?

Elbette ! Sözleşme Maddelerini Siz Düzenleyebilirsiniz ! "Sisteme Giriş'de" Sol Tarafta Bulunan Menüden "Sözleşmeler" Butonuna Tıklayarak Giriş Yapabilirsiniz.  

1.Ön Rezervasyon 2.Kesin Rezervasyon 3.Teklif Formu Sözleşmelerinin İçeriklerini Dilediğiniz Gibi Düzenleyebilirsiniz.


Verilen Kaparoların veya Ödemelerin Makbuz Çıktısını Alabilirmiyiz ?

Tabikide Alabilirsiniz ! Rezervasyonunuzu Yaptıktan Hemen Sonra Sağ Tarafda Bulunan "Tahsilat Listesi" Kısmında Aldığınız Kaparo Ücretinin Yanında Bulunan Makbuz İconuna Tıklayarak Makbuzunuzu Alabilirsiniz. Ayrıca Müşterinize Alınan ve Kalan Ödeme Sms'ini Aynı Bölümden Gönderebilirsiniz.


Etkinlikleri Kategori İsimlerini Biz Kemdimiz Düzenleyebilirmiyiz ?

Elbette Siz Düzenleyebilirsiniz ! Sol Menüde Bulunan Kategoriler Butonuna Tıklayarak Dilediğiniz Etkinliği Oluşturabilir ve İstediğiniz Renk Ayarını Girdiğiniz Etkinliğe Tanımlayabilirsiniz.Ayrıca Burda Giriceğiniz Kategori Rengi Takvimde Rekli Bir Şekilde Gözükücektir.


Gelir ve Gider Bölümlerine Müdehale Edebilirmiyiz ?

Elbette Müdehale Edebilirsiniz ! Raporlar Kısmında Rezervasyon Yaparken Girdileriniz Doğrultusunda Hesaplamalar Otomatik Yapılıcaktır. ve Sizde Giriş ve Çıkışları Bu Şekilde Kontrol Edebileceksiniz.Girilen Rezervasyonlar Otomatikmen Raporlar Kısmına Eklenmektedir.


Mobil Uygulamanız Varmı ?

Tabikide ! Sistemimize Ait Android ve İos Uygulamamız Mevcuttur. Uygulama Mağazalarından İndirebilirsiniz.


Sitede Yaptığımız Bütün İşlemleri Mobil Sürümde Yapabiliyormuyuz ?

Genel Olarak Yapılabilmektedir


Sistemi Nasıl Satın Alırım ?

Satın Alma İşlemleri İçin "Web Sitemizde" Üst Menüde Ücretlendirme Butonuna Tıklayarak Yada "Sisteme Girişde" Sağ Menüde Lisans Yenileme Kısmından Satın Almak İstediğiniz Paketi Seçerek

Lisan Almayı Tamamlayabilirsiniz.


Sistemi Kullanmak İstemiyorum Hesabımı Nasıl Silebilirim ? :((

Üzülerek Belirtiyorum :(( Hesap Ayarları Bölümüne Girerek Üst Köşede Bulunan (Hesabımı Sil) Butonuna Tıklayarak Bütün Bilgilerinizi 

(Rezervasyonlarınız Dahil) Tamamen Sistem Üzerinden Kalıcı Olarak Silebilirsiniz.