Gizlilik Politikamız

 

Salon-takip.com olarak temel ilkelerimizden biri gizliliğe verdiğimiz önemdir. Amacımız, tüm kullanıcılarımız ve firmalarımız için güvenli bir site yapabilmektir.

Sistemimize üye olan firmaların fotoğrafları ve özel bilgileri sadece Salon-takip.com veritabanında saklanır, üçüncü kişi ve kurumlar ile paylaşılmaz.

Firma tanıtım sayfasında ve firma galerilerinde yayınlanacak bilgilere ve fotoğraflara site formatına uygun olarak karar verme hakkı sadece üye firmaya aittir.

Üyelik bilgilerinizi sitemizde yer alan "Hesap Ayarları" bölümüne girerek size özel hazırlanan yönetim panelinden değiştirebilirisiniz.

İnternet sitemiz üzerinden yayınlanan fotoğraflarınız Salon-takip.com watermark’ı ile damgalanmamaktadır. Ancak, fotoğrafların site üzerinden çekilmesi, başka bir platformda yayınlanması ve paylaşılması ile ilgili olarak Salon-takip.com sorumlu tutulamaz.

Bu tür bir durum ile karşılaşır iseniz yayınlanan platform ile direkt olarak bağlantıya geçmenizi öneririz..

Üyeliğinizin Bitmesine İstinaden Güvenliğiniz Açısından 6 Ay Sistem Kullanılmadığı Takdirde Salon Ve Salona Ait Rezervasyon Bilgileri Sistemden Tamamen Silinmektedir.

Bu İşlemden Kesinlikle "salon-takip.com" Sorumlu Tutulamaz.