SALON ADI: Boğaz Bahçe

KAPASİTE: 5000 Kişi

İL / İLÇE: İSTANBUL / Boğaz

ADRES: Büyükdere Mahallesi, BOĞAZ BAHÇE KIR DAVET, Çayırbaşı Caddesi, Sarıyer/Istanbul, Türkiye

WEB SİTE: www.salon-takip.com


RESİM GALERİSİ


SALON HAKKINDA

Boğaz Bahçe Hakkında

Boğaz Bahçe İstanbul’un Sarıyer ilçesinde buluyor. Eşsiz manzarası ve muhteşem kır bahçesi alanı ile hem siz hem de konuklarınızı büyülüyor. Kaliteli hizmet sunan bu kır düğün tesisinde yaptığınız organizasyonun güzelliği tam hayal ettiğiniz gibi oluyor. Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri ile birçok hizmet sunuyor. Kır düğünü fiyatları kişi başı 70 TL'den başlıyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasite

Boğaz Bahçe açık ve kapalı alanı seçenekleri sunuyor. İsterseniz kolonsuz salonda isterseniz de yemyeşil çim alanda organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Muhteşem kır düğünlerine ev sahipliği yapan Boğaz Bahçe 500-750 kişilik açık alan kapasitesine, 300 kişilik de kapalı alan kapasitesine sahip. Yemekli organizasyonlar ise 100 ila 750 kişilik kapasite sunuyor. Ferah davet alanı, şık şamdan ve supla seçenekleri ile mekan kır düğününe özel süsleniyor. Boğaz ve kır manzarasına sahip bu mekanda açılışlar ,bayi toplantısı, baby shower, mezuniyet törenleri, piknik, sünnet düğünü gibi özel gecelerinizi organize edebilirsiniz.

Mekanın Sunduğu Olanaklar

Boğaz Bahçe ışık, ses ve sahne düzenleme hizmeti sunan mekan size özel tahsis ettiği bir düğün sorumlusu ile hayal ettiğiniz düğününüzü gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. Mekan aynı zamanda menüde değişiklik yapabilme imkanı da sunuyor. Mekan, aynı gün birden fazla düğün yapabilecek alana sahip. Bölümlendirilmiş alanları ile ne müzik sesi, organizasyonlar birbirine karışmıyor. Kendi fotoğrafçınız, organizasyon ve catering firmanızı çağırmak isterseniz mekan buna sınır koymuyor. Lezzetli menü seçeneklerinde tadım şansınız oluyor. Kırmızı ve beyaz et ağırlık menülerden dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Dj ve orkestra ise geceye repertuvarı ile renk katıyor.

Boğaz Bahçe Kır Düğünü Fiyatları

Kır düğünü fiyatları yemekli 200 - 350 TL, kokteyl menülerinde ise 100 TL bandında oluyor. Konuk sayısı ve talepleriniz paket fiyatlarında değişikliğe sebep olabilir. Boğaza sıfır konumu ve yeşiller içindeki alanı ile Boğaz Bahçe, şehrin merkezindeki eşsiz kır düğünü mekanlarından biri. Siz de bu alanda düğününüzü yapmak isterseniz Boğaz Bahçe’nin birbirinden avantajlı hizmetlerinden ve kampanyalarından faydalanmak için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Boğaz Bahçe Kır Düğünü, İstanbul ili Sarıyer ilçesinde Boğaza sıfır konumu ile misafirlerinizin kolaylıkla ulaşılabileceği bir lokasyonda. Belediye otobüsleri ve metro gibi toplu taşımalar ile mekana rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer şahsi aracınız ile gitmek isterseniz de TEM otoyolundan Maslak istikametine doğru gidip oradan Sarıyer istikametine yönelmelisiniz. Aracınızı 100 araçtan 250 araca kadar alanı olan mekanın kendi otoparkına park edebilir, vale hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Adres: Büyükdere Mahallesi, Çayırbaşı Caddesi, Sarıyer/Istanbul, Türkiye.


ONLİNE TEKLİF ALIN

AD SOYAD
GSM
REZERVASYON TARİHİ
REZERVASYON SAATİ
 
NOT: Bu rezervasyon formu doğrudan Boğaz Bahçe adlı salon yetkilisine gönderilir. Firma yetkilisi sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.