LİMANİA

KAPASİTE: 1000 Kişi

İL / İLÇE: ORDU / Altınordu

ADRES: Taşbaşı Mahallesi Atatürk Bulvarı No:65 Altınordu / ORDU

WEB SİTE: http://www.limaniaevent.com/


RESİM GALERİSİ


SALON HAKKINDA

Düğün, kına, nişan, sünnet organizasyonları, toplu yemek organizasyonları, lansmanlar, fuar organizasyonları için deneyimli ve yaratıcı ekibi ile sizlere her türlü hizmeti vermek için 2017 yılında Ordu’da açıldı.

PortOrdu’ da denize sıfır konumu ve etrafı açık direksiz 600 metrekarelik çadırı ile muhteşem bir yapıya sahiptir.

Esnek misafir kapasitesi, güçlü ses sistemi, etkinliğinizi şova çevirecek ışık sistemi, kendi mutfağımızdan deneyimli kadrolarımızla kurulmuş yetenekli ve yaratıcı mutfak ve organizasyon ekibi ile etkinliğinizi A’ dan Z’ye organize ediyoruz…

Çok amaçlı bir salon olan Limania başta düğün salonu olarak tüm etkinliklerinizde sizlerin hayal ettiği ortamı yaratarak, en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyor.

Ordu-Samsun karayolu üzerinde bulunan işletmemizde kendine ait 200 araçlık açık otopark mevcuttur.

Kalabalık organizasyonlarınız için yemekli 500, kokteyl düzeninde 1.000 kişilik kapasitesi, eşsiz şehir ve deniz manzarası, marifetli ve yüksek donanımlı mutfağından çıkan taze ve kaliteli yiyecekler, yaratıcı ve yetenekli organizasyon ekibi ve güler yüzlü ve deneyimli servis elemanları ile

“Limania Event”

artık yeni başlangıçların merkezi…


ONLİNE TEKLİF ALIN

AD SOYAD
GSM
REZERVASYON TARİHİ
REZERVASYON SAATİ
 
NOT: Bu rezervasyon formu doğrudan LİMANİA adlı salon yetkilisine gönderilir. Firma yetkilisi sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.